Aktivity

Záhradnícke Fórum SZKT, PKO Nitra 2012

                          25.1.2012  sme sa zúčastnili 1. ročníka odborného seminára organizovaného spoločnosťou pre záhradnú a krajinnú tvorbu. V prednáške s názvom Moderné trendy v záhradnom dizajne sme prezentovali aktuálne módne trendy a novinky zo sveta záhradného dizajnu a vlastnú tvorbu.

Publikačná činnosť

                 Od roku 2009 sa výrazne spolupodielame na vytváraní obrazu modernej záhradnej architektúry v slovenských periodikách. Okrem prezentácie vlastných projektov približujeme čitateľom známych záhraničných dizajnérov a ich projekty. 

Čítať ďalej

Séria prednášok 2008 - 2009

                 V roku 2008 sme sa vrátili na našu Alma Mater, kde sme prednáškami nadviazali na prebiehajúci medzinárodný LandArt festival, organizovaný fakultou Záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre.

Čítať ďalej

Medzinárodná výstava kvetov Flóra 2008

                 V roku 2008 sme sa po prvýkrát prezentovali našu firmu na medzinárodnej výstave kvetov  v Bratislave. Expozícia firmy zaujala a mala pozitívny ohlas. Získali sme ocenenie Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory a množstvo cenných kontaktov.

Čítať ďalej

Grassroots Landscaping 2005 - 2007

                 V rozmedzí rokov 2005 až 2007 sme pôsobili pod taktovkou Írskeho záhradného dizajnéra Andrewa Dunna z Grassroots Landscaping. Pod jeho vedením sme sa spolupodielali na projekcii a výstavbe 14 moderných záhrad, ktoré sme odovzdali do úžívania spokojným majiteľom.

Čítať ďalej

LandArt Festival, Estónsko 2005

                 V roku 2005 sme sa zúčastnili projektu Temporary Gardens - Kahe Vee Vahe, univerzity v Tartu /Estónsko/. Medzinárodného projektu sa celkovo zúčastnilo 30 tímov zo 16 krajín sveta. Zadaním bolo ideovo  stvárniť a podchytiť  priestor medzi dvomi vodnými plochami v duchu súčasnej záhradnej tvorby použitím land-artových postupov.

Čítať ďalej